!!! WAŻNE !!!

REZERWACJA TERMINÓW NA ZAWODY NA STAWIE SPORTOWYM I DUŻYM TYLKO U KOLEGI EUGENIUSZA DZIEWIĄTKI POD NUMEREM TELEFONU 782 638 282

 

Nowe zasady podczas organizacji zawodów od 2024 roku :

Organizator zawodów zewnętrznych opłaca składkę w wysokości 30 zł za zawody dzienne oraz 60 zł za zawody nocne za każdego startującego zawodnika niezależnie od przynależności ( członkowie PSW Perkoz startujący w takich zawodach też wnoszą tą opłatę)

- zawody spławikowe mogą trwać maksymalnie 4 godziny, zawodnicy muszą posiadać 2 siatki co najmniej trzy metrowe

- 5zawody feederowe mogą trwać maksymalnie 6 godzin, zawodnicy muszą posiadać 2 siatki co najmniej trzy metrowe

- zawody nocne odbywają się w miesiącach od maja do września od godziny 18 do godziny 6. Podczas tych zawodów musi być trzykrotne warzenie ryb co 4 godziny. Zawodnicy muszą posiadać 2 siatki co najmniej trzy metrowe.

Wolne weekendy od zawodów na dużym stawie:

kwiecień  13,14,27,28

maj 1,2,3,4,5,18,19

czerwiec 1,2,15,16,29,30

lipiec 13,14,27,28

sierpień 10,11,24,25

wrzesień 7,8,21,22

Rezerwacje stawów na zawody 2024:

25 luty - OTWARTE - sportowy

3 marca - OTWARTE ZAWODY - sportowy ściana od torów

10 marca - WKS Śrem - sportowy

16 marca - KOŁO PZW 164 RZEMIOSŁO POZNAŃ - sportowy od torów

17 marca - WKS Śrem - sportowy

23 marca - WKS ŚREM - sportowy

24 marca - T. Psiarski - duży

30 marca - sportowy od torów

6 kwietnia - TRAPER - sportowy

7 kwietnia - WKS ŚREM - sportowy

13 kwietnia - MZO LESZNO - sportowy

11 maja - ZAWODY KOLEŻEŃSKIE - sportowy od torów

19 kwietnia od godziny 10:00 do 21 kwietnia do godziny 11:00 - PZW Wschowa - duży 

20 kwietnia - OSP - sportowy27 kwietnia - PZW Fapom - sportowy

21 kwiecień - PZW BOJANOWO - sportowy

28 kwiecień - sportowy - ściana od lasu

11 maja - PZW Perkoz - duży 

18/19 maj- Sumowe nocne PSW Perkoz - wszystkie stawy - sobota od 18:30 do niedziela 5:00

25 maja - PZW Chrobry -  duży

26 maja - MONDI SIMET -sportowy

26 maja - T. Psiarski - duży

1 czerwca - Dzień Dziecka PSW Perkoz- od godz.14 - sportowy

8 czerwca - CHOT DRÓG - sportowy ściana od torów

14 czerwca - SZKOŁA ŻYTOWIECKO - sportowy 14:00-19:00

15 czerwica - PZW FAPOM  - sportowy

16 czerwca - T. Psiarski - sportowy

22/23 czerwca - 1 tura GP Karpiowego PSW Perkoz - sportowy i duży - godziny będą podane

30 czerwca - PZW BOJANOWO - sportowy

5/6 lipca - PZW BRODNICA - duży od 17:00 do 8:00

6 lipca - SEKCJA KOCIUGI - duży

7 lipca - PSW Perkoz - Gruntowe - duży

13/14 lipca - PZW METALPLAST - sportowy

14 lipca - PZW PERKOZ PONIEC - sportowy  OD TORÓQ

14 lipca - ZAWODY TOWARZYSKIE - SPORTOWY OD DUŻEGO

20/21 lipca - PZW FAPOM - sportowy

21 lipca - PSW Perkoz - Oldboy - sportowy

21 lipca - T. Psiarski - duży

27/28 lipca - Sekcja SPINKO - sportowy

2-4 sierpnia - 2 tura GP Karpiowego PSW Perkoz - duży i sportowy - godziny będą podane

11 sierpnia - WKS ŚREM - sportowy

17 sierpnia - PZW FAPOM - sportowy

18 sierpnia - Puchar Prezesa PSW Perkoz - sportowy

18 sierpnia - PZW ODOLANÓW - duży

24 sierpnia - FIRMA NETBOX - sportowy

25 sierpnia - WKS ŚREM - sportowy

31 sierpnia/1 września - 3 tura GP Karpiowego PSW Perkoz - sportowy i duży

7 września - SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA GOSTYŃ - sportowy

8 września - PZW PEROZ PONIEC - sportowy

15 września - Puchar Burmistrza Ponieca - duży i sportowy

22 września - T. Psiarski - sportowy

28 września - MZO LESZNO - duży

29 września - DERBY BOJANOWO - PONIEC - sportowy i duży

4-6 października - Sekcja Karpiowa PSW Perkoz - duży

20 października - T. Psiarski - duży

9 listopada - T. Psiarski - duży

10 listopada - T. Psiarski - duży

11 listopada - TRAPER - duży

8 grudnia -T. Psiarski - duży